CO CIĘ CZEKA W ROKU 2023? – c.d.

HOROSKOP DLA WAGI, SKORPIONA, STRZELCA, KOZIOROŻCA, WODNIKA I RYB.

Dzisiaj przedstawiam horoskop dla pozostałych znaków zodiaku. Mam nadzieję, że pomoże on Wam podjąć w życiu ważne decyzje bądź uniknąć niekorzystnych spraw. Zachęcam do zapoznania się z opisem.

Waga – Siła

Będzie to bardzo dobry rok dla Wagi. Będziecie kontrolować to, co się wokół Was będzie działo. Nareszcie uwierzycie we własne siły, dzięki czemu zakończą się Wasze problemy i uda się Wam zrealizować swoje marzenia. Cokolwiek by się nie wydarzyło, to i tak spadniecie, jak kot na cztery łapy. Wszystkie podjęte przez Was działania zakończą się sukcesem. I jeszcze jedno – zawsze warto mieć swoje zdanie, bo to będzie ważne w niektórych sprawach. Pokonacie również problemy zdrowotne. Karta ta daje Wam ogromną moc i siłę do pokonania Waszych problemów i to w krótkim czasie.

Numerologiczne znaczenie karty

Siła to karta numer 8. A jak wiecie, liczba osiem jest symbolem nieskończoności i wieczności. W Chinach zaś uważana jest za jedną z najszczęśliwszych liczb, gdyż to liczba dostatku i bogactwa. Ta liczba przynosi szczęście w sprawach finansowych i ma ogromny wpływ na osiągnięcie sukcesu. Tak czy inaczej, zapowiada się udany rok. Wykorzystajcie więc swój potencjał i ruszajcie na podbój świata.

Skorpion – Księżyc

Wiele może się w tym roku w Twoim życiu zmienić. Niektórzy z Was są właśnie po rozstaniu, a niektórych być może to czeka. Zamiast rozpamiętywać stare dzieje, weź i spójrz w przyszłość. Z początki może Ci się Skorpionie wydawać, że nie jesteś w stanie przezwyciężyć trudności, ale to nieprawda. Weź się w garść i rusz do przodu. Nie oglądaj się za siebie, bo zbyt wiele stracisz. Pamiętaj, że nie będziesz mógł liczyć na znajomych. Będziesz musiał w wielu sprawach zdać się na własną intuicję, gdyż tylko na niej będziesz mógł polegać. Staraj się nie forsować organizmu, więcej odpoczywaj, bo zmęczenie to Twój największy wróg.

Numerologiczne znaczenie karty

Księżyc to karta numer 18 co po zsumowaniu daje nam szczęśliwą 9. Liczba 9 sugeruje, że wreszcie nadszedł czas, aby zakończyć jakiś nieudany fragment swojego życia np.: sytuację czy związek, który Wam już nie służy. Nie brnijcie w to dalej, bo i tak w końcowym etapie to się nie uda. Czekajcie na przełom w Waszym życiu, gdyż nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy. Przygotujcie się do tego już teraz, gdyż jest dużo pracy do zrobienia.

CO CIĘ CZEKA W ROKU 2023? - c.d.

Strzelec – Koło Fortuny

Wydaje Ci się Strzelcu, że masz już wszystko i o nic nie musisz się martwić. Zbyt lekko podchodzisz do życia. Jeśli myślisz, że i ten rok minie Ci tak gładko, to się mylisz. Przeżyjesz ból i rozczarowanie. Zacznij wreszcie analizować swoje błędy i postaraj się ich więcej nie popełniać. Zadufanie, to największy Twój problem. Jeśli uda Ci się pogodzić z nieuniknionym i dostrzec możliwości rozwoju, to będziesz w stanie góry przenosić. Na szczęście, zdrowie będzie Ci dopisywało, ale nerwy mogą znacznie osłabić Twój organizm, więc staraj się nie denerwować.

Numerologiczne znaczenie karty

Koło Fortuny to liczba 10, która po zsumowaniu daje liczbę 1. Jest to liczba szczęśliwa i też potwierdza, że w tym roku zacznie się dla Was nowy etap w życiu. Będziecie bardziej kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i przygody. Nie będziecie unikać ryzyka a wręcz przeciwnie, dzięki czemu zdobędziecie uznanie i szacunek. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

Koziorożec – Słońce

Na wszystkich Koziorożców czeka wspaniały rok. Jeśli jesteś osobą otwartą, to nie ma siły, aby Ci się coś nie udało. Z pewnością poprawi się Twoje zdrowie i sytuacja materialna. Znajdziesz na swojej drodze drugą osobę, która Cię uszczęśliwi. Będzie to rok pełen sukcesów i szczęścia. Jesteście ludźmi, którzy właśnie w tym roku pozostawią widoczny ślad swojej działalności na naszej Ziemi. Także ci, którzy na ten rok zaplanowali jakieś nowe zadania dla siebie, mogą bez problemu podjąć się ich realizacji, gdyż wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wszelkie egzaminy, sprawy urzędowe – będą pozytywnie zdane i załatwione.

Numerologiczne znaczenie karty

Słońce w kartach jest liczbą 19, co ostatecznie daje cyfrę 1. To doskonała liczba, która będzie Was napędzać do działania i dodawać energii. Czekają Was zmiany i to na lepsze. Nabierzecie też sił i ochoty do życia pełną piersią. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

Wodnik – Wisielec

Ukazanie się tej karty oznacza dla Wodnika czekanie lub stanie w miejscu. Będzie to rok zawieszenia, w którym będziecie mieli możliwość odkryć coś, o czym do tej pory nie wiedzieliście. Mimo iż na zewnątrz niewiele będzie się działo, to w Twoim wnętrzu będzie na odwrót. Wreszcie nadszedł czas na poważne zmiany w Twoim życiu. Bez względu na to, czy będziesz gotowy, czy też nie, zostaniesz zmuszony do zmiany sposobu myślenia a tym samym i życia. Jeśli tego nie zrobisz, narazisz się na poważne problemy. Pamiętaj, pieniądze były, są i będą w życiu ważne, ale nie powinny być w tym roku najważniejsze. Zdrowie, radość i zadowolenie z życia są o wiele ważniejsze. Nadszedł czas, aby to właśnie one i osobista satysfakcja były dla Ciebie ważniejsze niż materialna strona życia.

Numerologiczne znaczenie karty

Wisielec w kartach to liczba 12, co daje cyfrę 3, a więc jest dobrze. Należysz do osób twórczych, a przy tym wrażliwych i romantycznych. Pojawiając się w towarzystwie, zawsze Cię widać, bo jesteś osobą komunikatywną. Ten rok to czas na Twój rozwój osobisty, więc wykorzystaj to. Krocząc twardo po ziemi, będziesz w stanie zrealizować swoje pomysły. Nie bój się i pokaż wreszcie wszystkim, kim tak naprawdę jesteś.

Ryby – Mag

Nareszcie nadszedł dobry rok dla Ryb. Posiadasz wszystko, czego potrzebujesz, aby wreszcie spełnić swoje marzenia, tylko boisz się ryzyka. Przestań się wreszcie wszystkiego bać. Posiadasz przecież ogromne możliwości, które pozwolą Ci osiągnąć zadowolenie niemalże w każdej dziedzinie życia. Musisz tylko się odważyć i chcieć. Wykorzystaj swoją wiedzę i zawalcz o szczęście. Druga połowa roku będzie dla Ciebie bardzo korzystna, więc jej nie prześpij. Myślisz też, że Twój obecny związek się rozpada, nie widzisz już dla niego przyszłości? Nic bardziej mylnego! Będzie zupełnie odwrotnie – dotychczasowy związek umocni Cię i da dużo więcej zadowolenia.

Numerologiczne znaczenie karty

Karta Mag to liczba 1, czyli osobowość przywódcza. Jest to liczba szczęśliwa i też potwierdza, że w tym roku zacznie się dla Was nowy etap w życiu. Będziecie bardziej kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i przygody. Nie będziecie unikać ryzyka a wręcz przeciwnie, dzięki czemu zdobędziecie uznanie i szacunek. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

Zapraszam do części 1 – HOROSKOP DLA BARANA, BYKA, BLIŹNIĄT, RAKA, LWA I PANNY.