NIEDZIELA – PIĄTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Słońce i Wenus spotykają się ze sobą i cieszą z wzajemnej niezwykłości.

Sprawdź czy związek Niedzieli z Piątkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Ich dusze spragnione są odmienności, którą znajdują u siebie nawzajem. Piątek posiadający świetne maniery i uzdolnienia muzyczne, dodatkowo obdarzony zmysłem piękna w pełni odpowiada wyobrażeniom Niedzieli o idealnym partnerze. Oboje bardzo się lubią i wysoko cenią sobie wszelkie rozkosze życia. Czasami każde z nich flirtuje na boku, ale nigdy nie urządzają sobie scen zazdrości.

Jeśli chodzi o sprawy finansowe to oboje mają szeroki gest. Nie liczą się z każdym groszem i nie rezygnują z rozrywek tylko dlatego, bo chwilowo mają problem z pieniędzmi. Zamiast siedzieć i narzekać, bawią się i cieszą każdą chwilą. Nie mają także w zwyczaju martwić się na zapas, zawsze z ufnością spoglądają w przyszłość.

Ich związek pod względem erotycznym, pomimo wielu ekscytujących momentów, niestety, ale nie wygląda zbyt dobrze. Za bardzo pochłaniają ich różne zajęcia poza domem, aby mogli się skupić na wspólnym pożyciu. Aby jednak mogli wspólnie cieszyć się swoim szczęściem, powinni więcej czasu spędzać sam na sam.

Gratuluję!

Tworzycie godny pozazdroszczenia związek! Jednak pamiętajcie, że o miłość trzeba dbać zawsze – od tego nie ma urlopu!