Osoby urodzone pomiędzy 6.00 a 8.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 6.00 a 8.00

Osoby urodzone pomiędzy 6.00 a 8.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 6.00 a 8.00 są bardzo wrażliwe, silnie przeżywają różne wydarzenia i sytuacje. Cierpią, kiedy inni nie potrafią zrozumieć ich wnętrza i potrzeb. Sami także nie do końca akceptują tą swoją wrażliwość, niekiedy nawet się jej wstydzą, zwłaszcza w obecności obcych osób. Dzielą się swoimi przeżyciami tylko w obecności zaufanych przyjaciół lub osób, które dobrze znają. To urodzone gaduły z bogatą wyobraźnią, które w barwny i porywający sposób potrafią przedstawić całą gamę przeżyć, wrażeń czy też ciekawych sposobów na życie. Są to osoby, które są bardzo wymagające od innych, ale od siebie jeszcze więcej, warto to wiedzieć, aby później się na nich nie gniewać. Posiadają mnóstwo znajomych, gdyż to cudowni przyjaciele, którzy prowadzą dość aktywne życie towarzyskie.

Pragną być lubiani i kochani, dlatego cierpią, gdy tak nie jest. W miłości są wierni i oddani swojemu partnerowi, a nad namiętność w związku przekładają bezpieczeństwo i porozumienie dusz. Najtrudniejszy dla nich okres to wiek pomiędzy dwudziestym a czterdziestym rokiem życia. Później następuje stabilizacja w ich życiu i czas zadowolenia z własnych osiągnięć. W tym czasie rodzi się wiele osób, które zajmują wysokie stanowiska i dobrze się na nich sprawdzają. Osoby, które działają w branży artystycznej z pewnością osiągną sławę.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 6.00 a 8.00?

Rodzice dziecka urodzonego w tych godzinach powinni wiedzieć, że rodzi się już ono z artystyczną duszą. Często rodzice dostrzegając ich inteligencję i zamiłowanie do piękna chcą dla nich jak najlepiej. Pomagają im we wszystkim, oczywiście w dobrej wierze. Wówczas ich życie należy do szczęśliwych i beztroskich. Warto to przemyśleć, gdyż ta nadopiekuńczość może czasami przynieść więcej szkody niż pożytku. Zawsze też mogą liczyć na rodziców, którzy pragną dla nich jak najlepiej. Dziecko takie wychowywane w mądry sposób szybko uczy się, że w życiu liczy się coś więcej niż tylko ono i jego pragnienia. Potrafi wyciągnąć dla siebie wnioski i rodzice dość wcześnie zauważą, że to ono rządzi na podwórku, w przedszkolu, szkole…

Może warto więc uwierzyć w jego możliwości i dać mu większą swobodę. To inteligentne dzieci o prawdziwie bogatej wyobraźni.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.