JAKI PIERŚCIEŃ ATLANTÓW

Jaki wybrać dla siebie najlepszy pierścień Atlantów?

Jak już wcześniej wspomniałam w poprzednim poście, dzisiaj powiem na co zwrócić uwagę, kupując pierścień Atlantów.

Przed wszystkim, nie kupujemy pierścienia Atlantów na bazarach czy też przydrożnych straganach. Tam z pewnością nie znajdziecie oryginalnego pierścienia. Jeśli już zdecydujecie się na zakup, to warto zajrzeć do sklepu jubilerskiego lub do sklepu ezoterycznego, gdzie sprzedający powinni być fachowcami i Wam pomóc.

Na co zwrócić uwagę

Pierścień Atlantów od spodu powinien być rozcięty (jak na rysunku poniżej) i w żadnym wypadku nie powinien dać się połączyć. Pamiętam, że gdy ja kupiłam dla siebie pierścień Atlantów, to kombinerkami, oczywiście zabezpieczając go flanelową szmatką, próbowałam go ścisnąć, jednak on ani drgnął. Miałam przynajmniej pewność, że jest oryginalny.

JAKI PIERŚCIEŃ ATLANTÓW

 

Nie może tak być, że sprzedający powie Wam, że możecie go sobie sami regulować. Absolutnie nie! Fakt, że może to być minusem podczas zakupu, gdyż wcześniej musicie wiedzieć, na jakim palcu będziecie chcieli go nosić.

Rodzaje pierścieni Atlantów

Na ogół spotyka się trzy rodzaje pierścieni, w zależności od materiału, z którego zostały wykonane. Mamy więc pierścienie ze złota, srebra i z miedzi.

Pierścień Atlantów ze złota

Noszenie takiego pierścienia jest pomocne w pobudzeniu naszego systemu immunologicznego, leczeniu chorób reumatycznych, czy też stanów zapalnych w naszym organizmie. Prawdopodobnie ma także działanie uspokajające. Spotkałam się też ze stwierdzeniem, że osoba, która nosi złoty pierścień Atlantów jest bardziej odporna na wiele chorób.

Pierścień Atlantów ze srebra

Noszenie srebrnego pierścienia korzystnie wpływa na usuwanie stanów zapalnych różnego pochodzenia. Ma także duże znaczenie w procesie regeneracji tkanek. Powszechnie uważa się, że srebrny pierścień, przyspiesza powrót organizmu właściciela pierścienia Atlantów, do zdrowia.

Pierścień Atlantów z miedzi

Miedziany pierścień Atlantów ma najwięcej pozytywnych opinii. Jest przydatny w terapii owrzodzeń i stanów zapalnych żołądka, leczeniu nerwicy, ogólnego osłabienia organizmu, oraz profilaktyce antynowotworowej. Noszenie pierścienia z miedzi wspomaga także leczenie chorób serca, usuwanie kamieni w nerkach i woreczku żółciowym, oraz reguluje ciśnienie tętnicze.

Jaki pierścień Atlantów więc wybrać?

Oczywiście, wybór odpowiedniego pierścienia Atlantów, jest indywidualną sprawą każdego człowieka. Ja noszę pierścień wykonany ze srebra i nie wyobrażam sobie innego. Myślę, że nie materiał jest tu najważniejszy, a więź jaką uda się nawiązać z pierścieniem. Niektórzy uważają, ja też, że działanie pierścienia Atlantów zaczyna się wówczas, gdy uwierzymy w jego moc i pozytywne działanie.

Tak jest ze wszystkim. Pamiętacie, wcześniej pisałam o Amuletach i Talizmanach, których działanie oparte jest nie tylko na właściwościach materiału, ale na wierze w ich działanie.

Czyż nie zdarza się, że jesteście w posiadaniu biżuterii, którą uważacie niemalże za świętość, bo Wam pomaga? Na pewno macie. Sami więc zauważyliście, że wiara w ich moc powoduje, że czujecie się bezpieczniej, lepiej.

Podobnie jest z pierścieniem Atlantów, wiara w jego dobrotliwą moc też może pomóc.                                          Dlaczego więc nie spróbować i nie pomóc swemu szczęściu? Dlatego więc jaki pierścień Atlantów wybierzecie to każdy Wam pomoże.

Oczywiście, nie namawiam Was do kupna tego pierścienia,  zwłaszcza jeśli nie jesteście do tego przekonani.

Dobrze jest jednak pamiętać, że każdy sukces, nawet ten najmniejszy, zaczyna się w naszej głowie i jak do tego zagadnienia podejdziemy, to już zależy od nas samych.