WPŁYW KSIĘŻYCA NA LUDZI – c.d.

Od dawna Księżyc fascynuje. Kiedyś nawet go czczono i traktowano niczym bóstwo, wierząc, że w jakiś tajemniczy sposób wpływa na życie. Dzisiaj wiemy, że wpływ Księżyca na ludzi jest duży. Warto więc wiedzieć, co robić, a czego lepiej nie robić w poszczególne dni miesiąca księżycowego.

Jakie znaczenie ma wpływ Księżyca na ludzi? – ciąg dalszy.

Dzień 16

To jeden z najwspanialszych dni. Niesie ze sobą harmonię, równowagę w życiu oraz sprawiedliwość. Dzisiejszy dzień jest też dniem pełnego oczyszczania, dlatego powinniśmy zachować we wszystkim umiar. Zadbajmy o wewnętrzny spokój, odpoczywajmy i się relaksujmy. Także seks jest dzisiaj zakazany. Postarajmy się w tym dniu nie jeść pokarmów pochodzenia zwierzęcego i grzybów, mogą zaszkodzić.

Osoba urodzona tego dnia ma wysoko rozwinięte poczucie sprawiedliwości.

Dzisiaj Twój sen pokaże Ci Twoje podświadome marzenie.

Dzień 17

Idealny dzień do flirtowania, spraw miłosnych, a także zawierania związków małżeńskich. Ten dzień niesie ze sobą radość życia. Spędź go w miłym towarzystwie, rozkoszując się smakiem dobrego jedzenia i wina. Jednak należy pamiętać, aby nie pić za dużo wina, gdyż może ono wyzwolić w Tobie agresję.

Urodzonych dzisiaj czeka szczęśliwa przyszłość.

Twój sen spełni się w przeciągu trzech dni.

Dzień 18

Uważajcie, bo dzisiejszy dzień może być dla Was uciążliwy, skomplikowany i nie będzie się Wam nic chciało. Spróbujcie więc dzisiaj myśleć pozytywnie, zajmijcie się medytacją – pozwala się odprężyć i zrelaksować.  Warto zrobić sobie głodówkę oczyszczającą. Nie należy pić alkoholu ani palić papierosów. Najodpowiedniejszy pokarm na dziś to orzechy.

Urodzony tego dnia sam będzie tworzył swoją przyszłość.

Twój dzisiejszy sen wkrótce się spełni.

Dzień 19  

Dzisiaj będzie ciężki, pełen niebezpieczeństw dzień. Będziecie odczuwać wpływ złej karmy z poprzednich wcieleń lub czarnej magii. Uważajcie, gdyż pokusy będą na Was czekać na każdym rogu. Tylko spokój wewnętrzny i cierpliwość ochronią Was przed negatywnymi wibracjami tego dnia.

Urodzonych dzisiaj czeka trudne życie.

Noc przyniesie Wam złowrogie sny.

WPŁYW KSIĘŻYCA NA LUDZI – c.d.

Dzień 20

Bardzo udany dzień. Dzisiaj będziecie czuć się wyśmienicie, wszystko będzie się wam udawało. Możecie ze spokojem spędzić go w gronie najbliższej rodziny bądź przyjaciół. Wszystkie sprawy powinny załatwić się same, bez Waszej ingerencji. Może warto pomyśleć nad sprawą, która nie daje Wam spokoju – z pewnością pozytywnie ją załatwicie.

Urodzeni tego dnia mają wielkie serce.

Jeśli uda się Wam zapamiętać ten sen – powinien się spełnić.

Dzień 21

Dzień twórczy! Niesie ze sobą odwagę, rezolutność i ofiarność. To dobry dzień, aby się pogodzić lub coś wspólnie zrobić. Tego dnia nie powinno spędzać się w samotności. Jeśli zamierzacie zmienić pracę –  to wprost idealny dzień na taką decyzję. Możecie też dzisiaj wybrać się na wycieczkę, zwłaszcza drogą wodną.

Urodzeni dzisiaj będą mieli ciekawe życie.

Sen wróży interesujące zdarzenia, więc spróbuj go zapamiętać.

Dzień 22

Dzisiejszy dzień niesie ze sobą mądrość, stabilizację i poszukiwanie nowych idei. Sprzyja też uczeniu się – z powodzeniem zdacie każdy sprawdzian czy egzamin. Możecie w spokoju przemyśleć kilka nurtujących Was spraw – znajdziecie ich rozwiązanie pod warunkiem, że przestaniecie myśleć tradycjonalistycznie.

Stabilne i długie życie przed tym, kto dzisiaj przyszedł na świat.

Noc ześle Wam dobre i pogodne sny.

Dzień 23

To jeden z tych „czarnych dni”, kiedy wszystko leci Wam z rąk i nic się nie udaje. Na dodatek otoczenie jest do Was agresywnie nastawiane. Jeśli nie musicie, to zostańcie w domu. Nic dzisiaj nie załatwicie. Wybawieniem może być tylko pozytywne myślenie i próba przetrwania do wieczora. Pijcie dużo mleka pod każdą postacią.

Urodzeni dzisiaj będą mieli spokojne, ale monotonne życie.

Sny w tym dniu są błahe, bez większego znaczenia.

Dzień 24

Już od samego rana będziecie mieli ciekawe i nietuzinkowe pomysły. Czeka Was przypływ energii seksualnej, więc to dobry czas dla poczęcia dziecka i na naukę. Dzisiaj odkryjecie w sobie nieujawnione dotychczas możliwości, zapragniecie potomstwa, rodziny i domu. To dzień, który jeśli sobie coś zaplanujecie – spełni się.

Osoby urodzone tego dnia mogą mieć problemy z nadwagą z powodu nadmiernego łakomstwa.

Zapamiętajcie ten sen – wkrótce się spełni.

Dzień 25

Dzisiaj nie róbcie niczego ważnego. Zgłębiajcie swoje wnętrze i przemyślcie na spokojnie ważne sprawy. Wskazana jest dyskrecja, gdyż wszystko, co powiecie odwróci się przeciwko Wam. Postarajcie się spędzić ten dzień w samotności. Nie podejmujcie też pochopnych decyzji.

Urodzeni w tym dniu dożyją późnej starości.

Ten sen nigdy się nie spełni.

Dzień 26

Krytyczny. Musicie uważać, gdyż czyha na Was niebezpieczeństwo strat lub spotkacie się z wyjątkowym okrucieństwem i odwetem. Dzięki nieprzewidzianym sytuacjom istnieje duże prawdopodobieństwo, że radykalnie zmienicie swój światopogląd. Jeśli macie kłopoty – poradźcie się kogoś życzliwego i mądrego. Nie powinniście też za dużo mówić, bo wykorzystają to przeciwko Wam. Lepiej będzie tylko słuchać.

Urodzeni dzisiaj będą wiedli bogate i szczęśliwe życie.

Sny nie mają znaczenia.

Dzień 27

Tajemniczy dzień. Dzisiaj możecie się spodziewać „dziwnych” propozycji czy zachowań ludzkich. Zanim podejmiecie decyzję, zastanówcie się, czy warto to zrobić. Konsekwencje złego wyboru mogą być później nieprzyjemne. Nie pijcie alkoholu, aby nie powiedzieć czegoś za dużo. Nie „budujcie dzisiaj zamków na lodzie”.

Osoby urodzone tego dnia są bardzo wrażliwe, mają też wysoko rozwiniętą intuicję.

Nocny sen ujawni Wasze skryte marzenia.

Dzień 28

Pomyślny dzień dla osób zajmujących się parapsychologią, ezoteryką, jasnowidzeniem czy Feng Shui. Z powodzeniem możecie także zająć się „przyziemnymi” sprawami, czyli poszukajcie dla siebie domu, kupcie dom, zróbcie remont, zajmijcie się przesadzaniem roślin. Postarajcie się, aby w tym dniu nie opuszczał Was dobry humor.

Urodzonym tego dnia wszystko będzie przychodziło bez większego trudu.

Nie zawracajcie sobie głowy dzisiejszymi snami.

Dzień 29

Nie podejmuj żadnych ważnych działań, bo możesz paść ofiarą podstępu lub oszustwa. To dzień pełen frustracji i zwątpienia w siebie i innych. Czeka Was totalny zastój. Brońcie się przed atakami głębokiej depresji, unikajcie też ciemności i mętnej wody. Nie pozwólcie, by ktokolwiek zawładnął Waszym ciałem bądź umysłem. Dołóżcie wszelkich starań, aby Wasze myśli pozostały swobodne.

Urodzonym dzisiaj los zsyła dynamiczne życie.

Zapamiętajcie szczegółowo ten sen – jest proroczy!

Dzień 30

To ostatni dzień cyklu księżycowego. Idealny na zakończenie realizacji wszelkich planów, podsumowania, spłacenie długów czy dokonanie oceny jakiegoś przedsięwzięcia. To czas niesamowitej mocy talizmanów. Wszystko może się spełnić. Przeżyjcie więc ten dzień w zgodzie ze sobą i z innymi.

Urodzonych dzisiaj czeka długie życie.

Dobre sny się spełnią, o złych możecie zapomnieć.

Dzisiaj jest 24 dzień księżycowy. Od 13 czerwca zaczynamy liczyć od nowa – Dzień 1. Dokładne fazy Księżyca znajdziecie na stronie Kalbi.

Dni od 1 do 15 – tutaj.