CZEKAJĄC NA MIŁOŚĆ

Czy czekając na miłość, jesteś w stanie zaufać odrobinie magii zawartej w liczbach? Jeśli tak, to za chwilę odkryjesz tajemnice, które pomogą Ci szczęśliwie się zakochać.

Dzisiaj ciąg dalszy miłosnych poszukiwań tego jedynego.

PIĄTKA 

Nienawidzisz monotonii w swoim życiu, a nawet się jej boisz. W związku z tym pociągają Cię osoby nietuzinkowe, wyjątkowe, które mają Ci coś do zaoferowania. Masz jasno określony typ partnera, dlatego możesz go znaleźć, wybierając osobę spośród Trójek, Siódemek i Dziewiątek.

W marcu nadarzy Ci się wiele okazji sprzyjających spotkaniu swojego ideału. Jeśli już masz partnera, to z pewnością odkryjesz w nim coś wyjątkowego. Pamiętaj, aby czerwony był Twoim ulubionym kolorem w tym miesiącu. Miłosne drżenie serca z pewnością poczujesz 24 i 29 marca. Natomiast kwietniowe amory przypadną na dni: 1, 3, 4, 7, 17, 19 i 21. Wówczas załóż białe ciuszki, aby Twój urok silniej zadziałał. Jeżeli chcesz mieć udaną randkę w maju, to umów się z nim w dniach: 4, 5, 8, 16, 17, 27 i 29. I nie zapominaj o zieleni, gdyż to będzie Twój talizman. W czerwcu zaś masz ogromną szansę na spotkanie wielkiej miłości w dniach: 2, 7, 12, 17, 18 i 21. Przed ewentualnymi wpadkami ochroni Cię dobroczynna energia czerwieni.

Na piękne sam na sam możesz liczyć między godziną 23 a 2 oraz 7 a 9 rano.

CZEKAJĄC NA MIŁOŚĆ

SZÓSTKA  

Masz w sobie „to coś”, co niejednemu mężczyźnie serce przy Tobie topnieje. Często sama się zastanawiasz nad tym, dlaczego nic nie robiąc, mężczyźni nie mogą od Ciebie oderwać wzroku. Szczególnie udany związek stworzysz z liczbą Jeden, Dwa, Trzy, Siedem i Osiem.

W marcu staniesz się jeszcze bardziej widoczna, gdy w marcu włożysz na siebie coś w kolorze seledynowym. Wibracje tej barwy sprawią, że 22 i 27 osiągniesz pełnię miłosnych uniesień. Kwietniowe romanse masz szansę przeżyć: 6, 12, 18, 19, 25 i 27. Wówczas twoim talizmanem będzie kolor liliowy. Maj to będzie dla Ciebie idealny miesiąc na znalezienie tego jedynego. Największą okazję do bycia w centrum uwagi będziesz miała w dniach: 20, 21, 24, 26, 29 i 30. W tych dniach nie zapomnij o kolorze czerwonym, który doda Ci pewności siebie. Natomiast czerwiec to miesiąc błękitu. Noś go przez cały miesiąc, a w szczególności nie zapominaj o nim w dniach: 13, 15, 16, 19 i 20.

Niezależnie od miesiąca najcudowniejsze chwile z partnerem przeżyjesz między godziną 18 a 20 oraz 6 a 8.

SIÓDEMKA

Mimo iż nie należysz do osób spontanicznych, to tej wiosny zaryzykuj i zrób wreszcie coś nieprzewidzianego. Poddaj się chwili i uczuciom, a przede wszystkim zaufaj opatrzności. Szczęścia szukaj u boku Dwójki, Czwórki lub Szóstki. Twój niepowtarzalny urok podziała także na Jedynki i Ósemki.

Marzec może przynieść dla Ciebie to, na co czekałaś całe życie. Jeśli nie jesteś zbyt pewna siebie, boisz się oceny innych bądź źle czujesz się wśród ludzi, zafunduj sobie bieliznę w kolorze truskawkowym. Szczególnie dobre dni dla Ciebie to: 27 i 30. W kwietniu zaś będzie wspierał Cię kolor pomarańczowy. Dni, w których warto będzie mieć przy sobie coś w tej barwie to: 11, 12, 15, 18, 19 i 30. No a maju Twoje serce ma szansę zabić mocniej w dniach: 1, 8, 15, 22 i 29. I pamiętaj o czymś w kolorze niebieskim. Uchroni Cię przed złą lokatą uczuć. Czerwiec będzie wymarzonym miesiącem na rozkwit uczuć. Nie zapomnij wówczas o czymś żółtym. Ten kolor zrównoważy przesadną Twoją nieśmiałość. Najbardziej ekscytujące dla Ciebie dni to: 3, 8, 16, 17 i 19.

Najpiękniejsze chwile w nim przeżyjesz pomiędzy godziną 19 a 21 oraz 5 a 6 rano.

ÓSEMKA

Do uczuć przywiązujesz bardzo dużą wagę, ale Twoje szybkie tempo życia sprawia, że tylko nieliczni nadążają za Tobą. Zwolnij nieco, bo być może za rogiem czeka na Ciebie miłość. Twoim wdziękom z pewnością nie oprze się Jedynka, Dwójka, Czwórka, Szóstka oraz Siódemka.

Jeżeli w marcu będziesz nosić białą bieliznę, unikniesz wielu niepotrzebnych rozczarowań. Na wyznanie miłości najkorzystniejszy będzie dzień 26 i 29. W kwietniu zaś nie zapominaj o czerni. Będzie Ci potrzebna, aby nie ponieść sromotnej porażki. Ten kolor spowoduje, że żaden mężczyzna nie oprze się Twojemu magnetyzmowi. Szczęśliwe dla Ciebie dni to: 1, 5, 6, 7, 16, i 25. Maj to najpiękniejszy miesiąc, więc i u Ciebie nastąpi ożywienie życia uczuciowego. Sprzyjające Ci dni to: 4, 8, 10, 12 i 16. Twoim talizmanem w tym miesiącu będzie kolor turkusowy. Czerwiec zapowiada się całkiem interesująco, ale pod warunkiem, że wreszcie odpuścisz i pozwolisz sobie na większy luz. W dniach: 12, 13, 16 i 19 masz szansę przeżyć niezapomniane chwile. Szczęśliwym kolorem będzie dla Ciebie beżowy.

Największą satysfakcję z partnerem możesz przeżyć wieczorem między godziną 21 a 24 oraz rano pomiędzy 5 a 8.

DZIEWIĄTKA

Miłość dla Ciebie ma szczególne znaczenie, tym bardziej że jesteś wyjątkową osobą. Swoim urokiem z pewnością oczarujesz wszystkie Jedynki, Piątki, Szóstki, Siódemki i Ósemki. Tylko od Ciebie będzie zależało, która z tych liczb stanie się najważniejsza w Twoim życiu.

Mimo iż marzec dobiega końca, to dla Ciebie dopiero zaczyna się szczęście. Dobrze byłoby, abyś w tym czasie nosiła przy sobie bądź na sobie coś w kolorze granatowym. Najodpowiedniejsze dni na spotkania to: 23, 17 i 31. Także kwiecień zapowiada się dla Ciebie całkiem interesująco. Zwróć szczególną uwagę na dni: 12, 23, 25, 26 i 28. W tych dniach nie zapomnij włożyć na siebie coś w kolorze różowym. A w maju spodziewaj się trafienia strzałą Amora. Nie przegap i łap okazję w dniach: 2, 4, 7, 8, 18 i 20. Twoje szanse wzrosną, jeśli zaopatrzysz się w jakiś drobiazg w barwie fioletowej. I czerwiec, który będzie szczęśliwy dla Twoich spraw sercowych. Idealnym kolorem na ten miesiąc będzie zieleń. Dni, w których warto będzie mieć przy sobie coś zielonego to: 11, 14, 15 i 21.

Kiedy wreszcie odnajdziesz tego jedynego, to ze wspólnych z nim chwil korzystaj pomiędzy godziną 20 a 23 w nocy lub 7 a 9 rano.

 Pamiętajcie, że nigdy nie znacie dnia ani godziny, kiedy trafi w was strzała Amora. Ten wiosenny horoskop ma jednak na celu wskazania najkorzystniejszych dni i barw do znalezienia miłości.

Horoskop miłosny dla Jedynki, Dwójki, Trójki i Czwórki – znajdziesz tutaj.