CO NAS CZEKA W ROKU 2020

Zapewne większość zastanawia się, co nas czeka w roku 2020? Jaki to będzie rok? Czy będzie to szczęśliwy czas, a może nie? Co zrobić, aby mieć powodzenie nie tylko w miłości i pracy, ale też w życiu codziennym?

Tak jak w ubiegłym roku również i w tym roku, postanowiłam specjalnie dla Czytelników zrobić indywidualny horoskop dla każdego znaku zodiaku. Wiem, że ten ubiegłoroczny horoskop cieszył się dużym powodzeniem, mam więc nadzieję, że tegoroczny – też będzie Wam pomocny.

Sprawdza się, czy nie sprawdza się?

Pamiętajcie jednak, że to jest ogólny horoskop i z tą sprawdzalnością bywa różnie, co nie znaczy, że nic się nie sprawdza. Jeśli nic by się nie sprawdzało, to by nikt ani nie stawiał, ani nie czytał horoskopów. Aby nasz horoskop był pełny, warto jeszcze dodatkowo sprawdzić takie elementy jak: data urodzenia, dzień, godzina, znak zodiaku i otoczenie, w którym przyszliśmy na świat. To ostatnie można obejść, ale daty i godziny nie zmienimy. Te składowe części przyczyniają się do tego, jakie będzie nasze życie. Chociaż osobiście uważam, że zawsze można coś zmienić, aby je poprawić.

Dlatego nie poddawajcie się losowi, tylko sami postarajcie się go zmienić. Nie czekajcie na gotowe opisy, weźcie życie w swoje ręce i spróbujcie stworzyć swój własny horoskop życiowy. Każdy z Was może to zrobić.

No to zabieramy się do poprawy swojego losu, a być może nawet do zmiany swojego przeznaczenia.

Dobrze byłoby, abyście znaleźli chwilę czasu, miejsce i dostęp do Internetu, i aby w tym czasie nikt Wam nie przeszkadzał. To ważne, bo trzeba trochę się skupić. Na początek odczytajcie informacje dotyczące Waszej daty urodzenia, sprawdźcie też dzień i godzinę. Kiedy już zapoznacie się z tymi informacjami, poznajcie też swoją liczbę proroczą, która nie zaczyna się od nowego roku, a od daty Waszych urodzin. W tym opisie znajdziecie wiele cennych informacji dotyczących najbliższego roku. Postarajcie się porównać te wszystkie informacje i wypisać te powtarzające się, one będą podstawą Waszego życia w tym roku. Pozostałe informacje wypiszcie pod spodem i zwracajcie uwagę na to, co sami możecie zmienić bądź udoskonalić.

Czy warto tworzyć indywidualne horoskopy?

No cóż, myślę, że warto spróbować, aby przekonać się, jak to działa i czy powtórzę ten proces w przyszłym roku. Mnie zazwyczaj sprawdza się to w 85 – 90%. Podaję, że ten rok posiada liczbę mistrzowską 3 – tak wychodzi z obliczeń. Dalej każdy już sam jest w stanie obliczyć pozostałe wartości. Polecam to zrobić, choćby z ciekawości.

CO NAS CZEKA W ROKU 2020?

Jaka karta na cały rok 2020?

Szczęśliwą kartą na ten rok jest karta KSIĘŻYC.

Będzie Wam patronowała przez cały rok, niezależnie od dnia i znaku urodzenia.

Ten rok może nie będzie dla Was łatwy, za to będzie w nim więcej okazji do wybicia się i zaprezentowania swojej osoby. Można go przyrównać do faz Księżyca, czyli: raz będziecie szczęśliwi, a innym razem odczujecie odpływ energii i chęci do robienia czegokolwiek w życiu. Będziecie wówczas w chwiejnym nastroju i łatwo będziecie przechodzić z jednej skrajności w drugą. Nie oznacza to jednak, że będzie aż tak źle. Przecież po nocy zawsze przychodzi dzień, tak więc i w tym przypadku czeka na Was coś dobrego. Ale zanim to nastąpi, będziecie musieli załatwić jakąś zaległą sprawę związaną z urzędami bądź finansami. Możecie jednak być pewni, że próbując załatwić ten ciągnący się problem, będziecie mieć przychylność ludzi i instytucji.

Zdrowie

Oprócz tego uważajcie też na zdrowie, bo jeśli nie będziecie o nie dbać, to możecie mieć z nim problemy.

Uczucia i finanse

Trochę zawirowań czeka na Was w uczuciach i finansach, tutaj musicie zdać się na własną intuicję, gdyż tylko na niej będziecie mogli polegać. W tym roku ciężko będzie Wam znaleźć swoją drugą połówkę, gdyż może okazać się, że partnerka czy partner nie jest tym, za którego się podaje. Może okazać się, że kłamie i oszukuje na każdym kroku.

Numerologiczne znaczenie karty Księżyc

Księżyc to karta numer 18 co po zsumowaniu daje nam szczęśliwą 9. Liczba 9 może wskazywać, że w tym roku nadszedł czas, aby zakończyć jakiś fragment swojego życia np.: sytuację czy związek, który Wam już nie służy. Nie brnijcie w to dalej, bo i tak w końcowym etapie się to nie uda. Z pewnością jednak nastąpi przełom w Waszym życiu i nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy. Przygotujcie się do tego już teraz, gdyż jest dużo pracy do zrobienia.

Czytając kartę roku, musicie pamiętać, że to ogólnik. Z pewnością bardziej szczegółowe informacje otrzymacie podczas analizy Waszego znaku zodiaku.

W następnym poście przedstawię karty dla poszczególnych znaków zodiaku.