TWARZ MĘŻCZYZNY PRAWDĘ CI POWIE

Nie ma chyba osoby, która w pierwszym kontakcie, nie spojrzałaby w twarz swojemu rozmówcy. Zawsze, nawet jeśli się do tego nie przyznajemy, naszą uwagę skupia jakaś część twarzy, która nam się spodobała. I to właśnie ten element powoduje, że zakochujemy się w NIM bez pamięci.

Problemy zaczynają się dopiero wówczas, gdy po ślubie bądź dłuższym wspólnym mieszkaniu ze sobą, opada kurtyna i twarz wybranka naszego serca ulega zmianie… Nie mam na myśli „operacji plastycznej”, ale ta piękna twarz, która zawiodła nas do wspólnego związku, nie jest już dla nas tak atrakcyjna. Okazuje się, że nasz mężczyzna po ślubie stał się nieznośny albo jest bałaganiarzem a w najgorszym przypadku – dusigroszem i rozlicza nas z każdej wydanej złotówki. Koszmar! I wówczas zadajemy sobie pytanie: Dlaczego wcześniej tego nie zauważyłam?

Otóż często tak się dzieje, kiedy piękna męska twarz przyćmiewa logiczne myślenie, nie mówiąc już o spostrzegawczości. A wystarczyłoby dokładniej przyjrzeć się mężczyźnie, a szczegółowiej mówiąc jego twarzy i byśmy miały ogólny zarys jego charakteru.

Czy faktycznie twarz mężczyzny prawdę Ci powie? Kim jest Twój wybranek serca?

Najlepiej, kiedy same to postanowimy zweryfikować. Ale uwaga – żeby to miało sens, każda powinna przeanalizować i zinterpretować po kolei część twarzy swojego ukochanego. No to zabieramy się do analizy.

TWARZ MĘŻCZYZNY PRAWDĘ CI POWIE

WŁOSY

To od włosów powinnyśmy zacząć, bo dają wstępne, ogólne wskazówki, co do jego charakteru. Zwróć uwagę na zarys jego włosów.

Nisko zarastające czoło – oznaczają mężczyznę silnego i opiekuńczego. Nie będzie to typ człowieka, który wymyśli drugą lampę, ale możesz być tego pewna, że nie straci głowy w trudnej sytuacji. Jednak uważaj, gdyż w ekstremalnych przypadkach może okazać się zamordystą i nieznoszącym sprzeciwu brutalem!

Wyraźnie zaznaczone zakola – wskazują na uczuciowego i wrażliwego faceta, a do tego inteligentnego, raczej zgodnego, który unika kłótni. Taki typ mężczyzny bywa często miękki, łatwo się poddaje, no i niekiedy sam wymaga opieki. Można pokusić się o stwierdzenie, że to taki typowy słabeusz.

Łysina zaczynająca się od czoła – charakteryzuje człowieka dokładnego i uważnego. Taki facet z pewnością wszystko załatwi i o niczym nie zapomni. Z nim będziesz wieść żywot uporządkowany i bezpieczny. Istnieje jednak ryzyko, że okaże się pedantem i zatruje Ci życie, wytykając brud, kurz i inne niedociągnięcia.

BRWI

Przyjrzyj się dokładnie jego brwiom, gdyż to one powiedzą Ci, czy łatwo go zdobyć i czy będzie wierny.

Nisko osadzone nad oczami – oznaczają, że to osoba przyjacielska, łatwo nawiązująca z każdym kontakty. Spędzając życie u jego boku, możesz być pewna, że wszędzie chętnie Cię przyjmą, bo rozbawi towarzystwo. Jedynym mankamentem tego pana jest to, że na przyjęcie przyjdzie z Tobą, ale czy z Tobą z niego wyjdzie? Może się okazać, że znajdzie sobie zastępstwo i zapomni o Tobie.

Osadzone wysoko – to mężczyzna zamknięty w sobie, chłodny i trudny do zdobycia. Jeśli jakimś cudem uda Ci się go zdobyć, to pozostanie z Tobą aż do śmierci. Wymaga on jednak całkowitego oddania i wierności. Zdradzony lub porzucony – Twoje życie zamieni w piekło.

Brwi na średniej wysokości – wskazują na człowieka umiarkowanego w uczuciach i niezwykle zrównoważonego. Czasami nawet tak bardzo, że trudno z niego jest wykrzesać jakąkolwiek deklarację. Bardzo rzadko sprawia uczuciowe niespodzianki, nie zdradza, chyba że Ty nie będziesz mu wierna, to z przyjemnością się na Tobie odegra w podobny sposób. Życie z kimś takim bywa nieco nudne.

OCZY

Jak wiecie, są zwierciadłem duszy i wiele mogą o niej powiedzieć. Szczególnie istotny jest kształt tych oczu.

Okrągły – oznacza marzyciela, fantastę, lekkoducha, człowieka otwartego na nowe pomysły. Taki osobnik dość szybko wpada w zapał, ale równie szybko się zniechęca i rezygnuje z czegoś. W najgorszym przypadku to kłamczuch i leń.

Migdałowy – występuje u osób rozsądnych, logicznie myślących, niestroniących od pracy, ale nie jest typem pracoholika. Możesz trafić też na trudniejsze przypadki, które bywają mało spontaniczne. Ci zazwyczaj kalkulują, czy opłaca im się zarówno mówienie prawdy, jak i poniesienie jakiegokolwiek trudu.

Wąski podłużny – oznacza skrytość, nieufność i podejrzliwość. Ludzie z takimi oczami unikają kłamstw, ale nigdy też nie mówią wszystkiego. To typ człowieka, który lubi mieć asa w rękawie. Są pracowici i obowiązkowi, jednak mało pomysłowi, skłonni do myślenia typowo schematycznego.

Oczy skośne – często zdarzają się u panów bardzo prawdomównych – czasem aż do przesady. Jeśli w danym momencie źle wyglądasz, bo źle się czujesz taki skośnooki pan, od razu Ci to powie, nie przebierając w słowach. Inaczej zareagują pozostali panowie, którzy albo przemilczą Twój wygląd, albo powiedzą coś miłego, aby poprawić Ci nastrój. Spośród skośnookich wywodzi się największy procent pracoholików – swoje narzędzie pracy zawsze będzie przekładał nad żonę.

W następnym poście – ciąg dalszy charakterystyki Twojego mężczyzny.