WRÓŻBA Z KOŁA

Czy mogę zmienić pracę? Co robię źle? Jak mogę poprawić swoje życie? Takie pytania zadaje wiele osób, zwłaszcza jeśli ma się poczucie niepewności czy zagrożenia. Ta wróżba z koła podpowie, co robić.

Wróżba z koła

Wróżba z koła

JEDENAŚCIE

Większość otaczających Cię ludzi nie może zrozumieć, dlaczego ciągle chodzisz nadąsana/ny. Przecież doskonale wiesz, że więcej osiągniesz, uśmiechając się, czy też szczerą rozmową. Postaraj się dostosować swoje reakcje do sytuacji i charakteru osoby, na którą próbujesz wpłynąć. Pobaw się w dyplomatę, bo warto niekiedy nagiąć się do okoliczności, aby osiągnąć sukces. Jesteś w czołówce do awansu, więc nie zaprzepaść swojej szansy.

DWANAŚCIE

Idzie Ci całkiem nieźle, ale bądź ostrożna/ny. Dobra passa nie trwa wiecznie, więc nie zaszkodzi zabezpieczyć sobie tyłów. Magiczne słowo „dziękuje” w niektórych przypadkach bywa szalenie skuteczne. Nie wstydź się go użyć. Postawa biorący na dłuższą metę może się nie opłacać. Postaraj się więc okazywać wdzięczność osobom życzliwym i pomocnym. Tylko wtedy nie stracisz tego, co udało Ci się do tej pory uzyskać.

TRZYNAŚCIE

Nie buduj zamków na lodzie, bo utoniesz. Przypomnij sobie stare plany i zamierzenia, gdyż wcale nie były takie nierealne. Spróbuj do nich wrócić i jeszcze raz je przedstawić, warto. Właśnie nastał odpowiedni czas, aby zaprezentować swój wcześniejszy plan. Zobaczysz, że zainteresujesz nim nawet swoich przyjaciół. Zaangażuj nie tylko swój intelekt. ale i serce – a na pewno wszystko się uda!

CZTERNAŚCIE

Nie denerwuj się, bo niebawem nastanie czas żniw. Twoje dotychczasowe postępowanie i starania wreszcie przyniosą realne efekty. Zostaniesz doceniona/ny zarówno w pracy, jak i wśród znajomych. Poprawi Ci się też znacznie stan finansów. Przed Tobą otworzą się wspaniałe perspektywy zrobienia czegoś wyłącznie na własny rachunek. Nie przegap tego i wykorzystaj szansę, a z pewnością nie pożałujesz. Pamiętaj, że nic dwa razy się nie zdarza.

PIĘTNAŚCIE

Nękają cię drobne niepowodzenia, ale nie rób z tego tragedii. Źle oceniasz czyjeś intencje. Ta osoba jest Ci naprawdę życzliwa i chce pomóc, a w jej krytyce tkwi ziarno prawdy. Zastosuj się do dobrych rad, a wtedy znikną Twoje problemy i wyjdziesz wreszcie na prostą. I najważniejsze – nie obawiaj się, że ktoś inny weźmie Twoje sukcesy na swoje konto. To Ty zostaniesz doceniona/ny, więc się nie ociągaj, a zacznij wreszcie działać.

SZESNAŚCIE

Bierzesz na siebie zadania przerastające aktualnie Twoje aktualne możliwości. Podołasz im, ale tylko pod warunkiem, że uzupełnisz swoją wiedzę. Czeka Cię sporo pracy, ale Twój wysiłek naprawdę się opłaci. Na chwilę obecną zapomnij o rozrywkach i weź się do pracy. W pewnym momencie sama/sam się zdziwisz, na co Cię stać. Niekiedy warto uwierzyć w siebie.

SIEDEMNAŚCIE

Przestań oceniać wszystko wyłącznie rozumem, na chłodno. Zdaj się na intuicję, a przecież ją masz. Jeśli tego nie zrobisz, przeoczysz szansę na zrobienie znakomitego interesu lub znalezienie wspaniałej posady. Może propozycja, którą otrzymasz, na pierwszy rzut oka nie będzie atrakcyjna, jednak nie odrzucaj jej zbyt pochopnie. To przedsięwzięcie rokuje szansę na sukces.

OSIEMNAŚCIE

Przestań oglądać się za siebie, czasu i tak nie cofniesz. Ważne są teraźniejszość i przyszłość – na tym się skup. Zacznij zupełnie od nowa, każda zła passa kiedyś się przecież kończy. Tylko nie powtarzaj starych błędów! Uwierz, że jeśli naprawdę czegoś pragniesz, potrafisz to zdobyć. Najgorsze i tak masz już za sobą. Teraz wszystko przed Tobą – będzie dużo lepiej.

DZIEWIĘTNAŚCIE

Nie mów wszystkim dookoła, że się zgadzasz z ich zdaniem. To wcale nie przysporzy Ci przyjaciół, a z pewnością już nie zyskasz szacunku u przełożonych. Udowodnij wreszcie, że i Ty potrafisz mieć swoje zdanie i wcale nie jest ono głupie. Bądź bardziej asertywny a sytuacja z pewnością się poprawi. Zaczną Cię cenić, dostaniesz ambitniejsze zadania i zyskasz pole do popisu. Przełam strach i nie obawiaj się utraty popularności, gdyż powierzchowna sympatia otoczenia to za mało, by zrobić karierę.

DWADZIEŚCIA

Nie szalej teraz z wydatkami, bo w finansach chwilowo szykuje Ci się zastój. Jeśli nie zamierzasz się ograniczać, to musisz pomyśleć o dodatkowej pracy. Podejrzewam, że masz mało czasu, ale niestety – często tak jest, że musi być coś za coś. Na szczęście na formę nie będziesz narzekać, więc z pewnością poradzisz sobie z nawałem obowiązków.

DWADZIEŚCIA JEDEN

Strzał w dziesiątkę! Właśnie nadchodzi Twoja szczęśliwa godzina. Los uśmiechnie się do Ciebie. Czekają Cię sukcesy i to na każdym polu. Nie wolno Ci tego przegapić ani przespać. Praca, miłość, wszystko, czego zapragniesz, będzie w zasięgu Twojej ręki. Tylko pozazdrościć.

Podsumowanie:

Na koniec chciałabym Wam zwrócić uwagę na interpretację wróżb. Wróżba z koła zawiera określone informacje. W zależności od zadanego pytania należy ją odpowiednio zinterpretować. Na wstępie podałam dwa przykładowe pytania, ale ktoś może zapytać, chociażby o relacje z drugą osobą.

Przykład: „Czy Ona / On mnie kocha?” Obrączka czy pierścień zatrzyma się na liczbie 19. Prawidłowa interpretacja: Nie pytaj wszystkich wokół, tylko zapytaj się osoby zainteresowanej. Nie próbuj też jej śledzić czy też zlecać to znajomym – z pewnością źle na tym wyjdziesz. Pamiętaj – strach ma wielkie oczy. Zresztą może warto otrzymać negatywną odpowiedź, niż tkwić w próżni.

Jak sami widzicie, nie jest to trudne, wystarczy tylko chcieć. Przypominam jeszcze, że ta Wróżba z koła – prawdopodobnie zawsze mówi prawdę. Zarówno ja, jak i osoby, którym ją udostępniłam wcześniej – potwierdziły jej prawdomówność. Może więc warto zaryzykować i to sprawdzić.  

Część I wróżby z koła i dużą tarczę do wróżenia – znajdziecie tutaj.

Czy chcesz poznać swój kod urodzeniowy? – Jeśli tak, to sprawdź, jaki on jest.