NIE TYLKO O KOBIETACH

Co podarować osobie, na której mi zależy?

Kobieta i jej święto!

W niedzielę będziemy obchodzić Dzień Kobiet. Tak, tylko jeden dzień dla Kobiet… Od kilku lat zastanawiam się, dlaczego tylko przez jeden dzień mamy czuć się wyjątkowo? Przecież w większości to na nas spoczywa wiele obowiązków, zwłaszcza tych domowych.

Mężczyzna – też jest ważny!

Nie myślcie, że dyskryminuję Mężczyzn. Absolutnie nie! Wiem i znam takich, którzy też zajmują się domem i dziećmi, jednak jest ich mniej, ale i Mężczyźni 10 marca będą mieli swoje święto. Przypuszczam, że żadna z Pań również nie pozostanie obojętna i podaruje coś swojemu Mężczyźnie.

Nie chcę się rozpisywać, jaki prezent sprawdzi się najlepiej w takim dniu, a jakiego lepiej nie dawać, bo pisałam już o tym wcześniej. Pragnę jednak przypomnieć, zarówno Kobietom, jak i Mężczyznom, na co powinni zwrócić uwagę, aby swoim prezentem zadowolić ukochaną osobę.

Trochę historii.

Na początek pragnę przypomnieć, jak zmieniała się rola Kobiety na przestrzeni lat. Niekiedy warto przypomnieć sobie, jak jeszcze nie tak dawno traktowano kobiety, a jak mężczyzn – zapraszam do zajrzenia do artykułu „O kobietach i dla kobiet”.

Jeśli jednak myślicie wyłącznie o zakupie kwiatów dla swoich ukochanych partnerów, to warto pamiętać, jak ważna jest liczba ich w podarowanym bukiecie. Od tego, niekiedy może zależeć dalsze wspólne życie. Może się niektórym wydawać, że i tak nikt się na tym nie zna. Pamiętajcie, że ukochana bądź ukochany stanie na głowie, aby dowiedzieć się, jakie przesłanie otrzymali. Dlatego, zanim zdecydujecie się na kwiaty, sprawdźcie, ile ich kupić, aby obdarowana osoba poczuła się doceniona i szczęśliwa.

KOBIETA I MĘŻCZYZNA

Znaczenie liczby wręczanych kwiatów.

Mogą zdarzyć się i tacy, którzy nie preferują kwiatów. I dla takich osób mam pomysł. Otóż pozostaje kupić prezent, ale nie byle jaki, tylko należy poszukać takiego, aby uszczęśliwił tę osobę. Niestety, nawet prezenty trzeba kupować z głową. Nie chcemy, chyba aby nasz prezencik został wrzucony do starych bibelotów, a w najgorszym razie – wylądował w śmieciach. Zanim ruszycie na miasto – przypomnijcie sobie, czego pragnie Wasza połówka, a jak nie wiecie, to kupcie prezent zgodny z jej lub jego znakiem zodiaku.

Magiczne prezenty – warto się z tym tematem zaznajomić.

Prezenty na szczęście – też takie istnieją.

Prezenty według znaków zodiaku – dla tych, co wiedzą, kiedy ma urodziny ich ukochana osoba.