KRYSZTAŁ GÓRSKI – KRYSZTAŁ PEŁNI

Kamień szczęścia – Kryształ górski

Należy do kamieni o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, zarówno umysł, ciało, jak i również pomieszczenia. Ułatwia też koncentrację i naukę.

Ze względu na swoją przejrzystość kamień ten jest symbolem czystości, który przyciąga moc światła i energii. Kamień ten posiada w sobie ogromną siłę i moc tworzenia.

Dodaje właścicielowi odwagi i przebojowości, potrafi naprowadzić na właściwy tok myślenia.

Jest kamieniem, któremu można przekazać swoje myśli i pragnienia do spełnienia. W tym celu należy go najpierw oczyścić, następnie wziąć w dłonie i przekazać mu potrzebne informacje.

Pamiętajcie, nie obarczamy Kryształu nadmiarem informacji, gdyż wówczas ich nam nie spełni.

Kamień ten pomaga nam walczyć z własnymi słabościami i wadami.

Robi to w ten sposób, że musimy z wizualizować swoją wadę, przekazać ją Kryształowi, a następnie wyobrażamy sobie, że przez kamień przechodzi światło, które ją rozpuszcza.

Kryształ Górski posiada w sobie bardzo silną energię uzdrawiającą.

Zapobiega zawrotom głowy i zaburzeniom błędnika. Ponadto usuwa napięcie mięśniowe, wzmacnia drogi oddechowe, dlatego polecany jest palaczom.

Reguluje także pracę całego organizmu, wzmacnia go, oraz podnosi odporność.

Wspomaga też leczenie nowotworów, chorób oczu, tarczycy i działa przeciwbólowo.

Jako Amulet jest idealną tarczą, która odbija negatywne wibracje, zawiść i złość.

Natomiast jako Talizman przyciąga spokój, miłość, szczęście, dobre samopoczucie, oraz idealny dla osób mających problem z koncentracją.

Jeśli Kryształ Górski nie będzie oczyszczany, to po pewnym czasie staje się „martwy”, dlatego ważne jest, aby co jakiś czas zadbać o jego „kondycję”.

Wymaga bardzo częstego oczyszczania.

Najlepiej myć go pod bieżącą wodą, można też wykąpać go w suchej soli, lub wodzie z solą, najlepiej jednak wystawiać go na parapet podczas pełni księżyca, wówczas odzyska swoją moc.

Należy też zadbać, aby Kryształ nie był dotykany przez inne osoby.

Pomimo, iż Kryształ Górski ma wszechstronne działanie dla wszystkich znaków zodiaku, to szczególnie zalecany jest dla takich znaków zodiaku jak: Koziorożec, Bliźnięta i Lew.