LICZBA TWOICH NARODZIN OD 25 DO 31

Jakie znaczenie ma liczba Twoich narodzin? Jeśli urodziłaś/urodziłeś się w dniach od 25 do 31 – to sprawdź, jaką jesteś osobą?

Jak zapewne pamiętacie z wcześniejszych moich artykułów, dzień urodzin jest bardzo ważny i często decyduje o naszej osobowości. Jednak liczba Twoich narodzin też jest ważna, gdyż jest jakby uzupełnieniem wiedzy o samym sobie.

Dzisiaj przedstawię Wam Liczbę narodzin od 25 do 31 dnia każdego miesiąca.

Liczba narodzin 25

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 25 DO 31

Osoby urodzone dwudziestego piątego są zwykle spokojne, skromne, a do tego bardzo wrażliwe i uczuciowe. Ich dodatkową zaletą jest to, że potrafią wyznaczać sobie cele i je osiągać. Lubią wyzwania, najlepiej, gdyby były duże, bo to powoduje, że czują się w pełni dowartościowane.

Ciemna strona ich osobowości

To raczej zamknięte w sobie osoby. Mają problem z uzewnętrznianiem się. Ze względu na silną wrażliwość często są niedostępne, a przy tym bywają humorzaste i nieprzewidywalne.

Liczba narodzin 26

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 25 DO 31

Urodzeni tego dnia obdarzeni są niezwykłą intuicją. Ponadto odczuwają silną potrzebę harmonii i są bardzo rodzinni. Wiele z tych osób wykazuje talenty organizacyjne i wyróżnia się przedsiębiorczością. Zazwyczaj można na nich polegać. Są wyrozumiałymi i wrażliwymi osobami. Zdarza się jednak, że potrafią być bardzo krytyczni, chociaż z pozoru tego się po nich nie spodziewamy.

Ciemna strona ich osobowości

Na co dzień bywają wielkimi pozerami, a to dlatego, że od wewnątrz zżera ich niepewność. Potrafią być też aroganccy, niestali i materialistyczni.

Liczba narodzin 27

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 25 DO 31

Z natury należą do osób nieco zdystansowanych do życia, ale poproszone, przejmują odpowiedzialność za czyny. Wrażliwe i zawsze skłonne do pomocy. Potrafią jednak się upierać przy swoim zdaniu, zwłaszcza jeśli muszą go bronić. Niektóre z tych osób mają skłonność do dramatyzmu i wielkich wystąpień.

Ciemna strona ich osobowości

Bywają bardzo egoistyczne i bezkompromisowe. Często się kłócą i nie radzą sobie z uczuciami. Wewnętrzny konflikt między zaangażowaniem społecznym a własnymi pragnieniami powoduje u nich negatywne napięcie.

Liczba narodzin 28

Osoby te, pomimo skłonności do bycia niezależnym, potrafią nieźle pracować w grupie. Mają talent organizacyjny, są ambitne i wolą osiągać cele drogą dyplomatyczną. Potrafią logicznie myśleć, są też kreatywne i miłe, zwłaszcza jeśli są rozumiane przez otoczenie.

Ciemna strona ich osobowości

Często ich dążenia są nierealistyczne, wówczas bardzo się denerwują. Bywają wtedy zimne, szorstkie i odpychające. W swych działaniach są bardzo skupione na sobie. Wielokrotnie ranią innych, a swoje uczucia ukrywają za wysokim murem.

Liczba narodzin 29

Te osoby mają wyjątkowe zdolności analityczne. Potrafią wykorzystać je przy każdej nadarzającej się okazji, dlatego odnoszą spektakularne sukcesy zawodowe. Odznaczają się też wysokim poczuciem odpowiedzialności.

Ciemna strona ich osobowości

Jak ognia unikają konfliktów. Starannie ukrywają swoje najgłębsze uczucia, dlatego nerwowo reagują, gdy ktoś za bardzo się do nich zbliży.

Liczba narodzin 30

Kto urodził się trzydziestego, jest osobą serdeczną, towarzyską, bezpośrednią, bystrą i bardzo inteligentną. W dodatku te osoby obdarzone są niespożytymi zapasami pozytywnej energii. Spośród tłumu wyróżnia ich pewność siebie, entuzjazm i elokwencja.

Ciemna strona ich osobowości

Zbyt wiele swej cennej energii marnują na nic nieznaczące przedsięwzięcia. Są też zmienni i mają problem ze skupieniem się. Często bardzo ranią słowami swoich bliskich i nie wykazują zrozumienia, gdy ktoś zwraca im na to uwagę.

Liczba narodzin 31

Osoby te dokładnie wiedzą, czego chcą w życiu. Ich umysł jest bardzo chłonny i potrafi precyzyjne przetwarzać zdobyte informacje. Należą do osób praktycznych, wysoko zmotywowanych, a przy tym godnych zaufania.

Ciemna strona ich osobowości

Niestety, bywają zbyt wymagające wobec otoczenia i gubią się w szczegółach. Potrafią też być małostkowe, sarkastyczne i bardzo dominujące.

Czy liczba Twoich narodzin od 25 do 31 się zgadza? Napisz w komentarzu.

W poprzednich postach znajdziecie liczby narodzin:

I to już koniec 🙂