WALENTYNKI

Co na Walentynki? Może jakąś wróżbę? A może prezent?

Walentynki już wkrótce, a nie wszyscy jeszcze wiedzą, jaką niespodziankę zrobić bliskiej osobie, aby sprawić jej radość. Oczywiście, wychodzę z założenia, że radość ukochanej osobie sprawiać można przez cały rok, a nie tylko w ten dzień. Może i jest on wyjątkowy, ale wcale nie musi być jedyny w roku.

Faktem też jest, że w tym roku trudno będzie w 100% zrealizować to co byśmy chcieli, jednak nie oznacza to, że nie jesteśmy kreatywni. Niekiedy mała rzecz, dana z serca, potrafi bardziej ucieszyć niż wykwintny prezent. Ale zawsze warto mieć coś pod ręką. Jak zawsze postaram się pomóc, chociażby tym, którzy do końca nie wiedzą, co podarować swojej połówce, a może też i innym…

Walentynki

Na początek proponuję mały prezencik, aby zadowolić obdarowaną osobą, a przede wszystkim pokazać jej, jak bardzo ją kocham. Szczęśliwi ci, którzy wiedzą, co druga osoba chciałaby otrzymać, ale to nie zawsze tak jest.

Walentynkowe prezenty

Warto więc sprawdzić, spod jakiego znaku zodiaku jest bliska naszemu sercu ukochana osoba i spróbować wybrać coś z szerokiego wachlarza upominkowego. Może znajdziecie jakąś rzecz godną podarowania.

Jeśli jednak wolicie coś innego, to i na to znajdzie się rada. Zapraszam do skorzystania z tego zestawu – Magiczne prezenty.

Jestem sama lub sam!

Nie masz komu dać prezent? No cóż i tak też się zdarza, przecież nie wszyscy muszą mieć parę. Skoro tak właśnie jest, a masz kogoś na oku, to mogę wszystkim zakochanym udzielić kilku wskazówek w postaci zaklęć, dotyczących rozkochania w sobie drugiej osoby.

Możecie się też trochę zdziwić, ale mam też miłosne prognozy dla kobiet i dla mężczyzn. Gorąco zachęcam Was do skorzystania z nich, gdyż to właśnie w lutym takie wróżby najlepiej jest przygotować i przeprowadzić. A że te wróżby przeprowadza się tylko w soboty lub niedziele, to macie idealną okazję, aby się przekonać, czy zadziałają.

  1. Miłosne prognozy dla kobiet – warto z nich skorzystać.
  2. Miłosne prognozy dla mężczyzn – warte przeprowadzenia.

Zastanawialiście się może, czy nie poprosić o pomoc Anioła? Już widzę Waszą minę… Anioł – też wymyśliła… Ja jednak proponuję podejść do tematu poważnie i spróbować poprosić o pomoc. Nigdy nie wiadomo, czy nie okaże się to trafną decyzją.

3. Anioły lekarstwem na miłość – to nie mit, sprawdza się.

Można też i książkę 🙂 Oczywiście – mam na myśli „Tajemnicę bransoletki”.

Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na znalezienie miłości bądź pielęgnowanie obecnej. Wystarczy poczytać i zastosować niektóre praktyki. Co macie do stracenia? NIC. No może najwyżej trochę czasu. Ale warto!