BARAN – BYK – BLIŹNIĘTA – RAK

Jaka karta dla znaku zodiaku w roku 2019? Czy otrzymam możliwość samorealizacji? A może wreszcie uda mi się podbić świat? Dowiesz się tego zaglądając do swojego znaku zodiaku.

BARAN – PUSTELNIK 

Spójrz wewnątrz siebie, zweryfikuj swoje cele i poglądy. Znajdź w sobie nowe siły, aby się podnieść po porażce i iść dalej ku czekającemu szczęściu.

Jest symbolem wielkiej mądrości, rozwagi i ostrożności. Pustelnik nie mówi nam jak mamy postępować, lecz daje wskazówki co zrobić lub jak się zachować w danej sytuacji. W tym roku osoby spod znaku Barana powinny przemyśleć sobie kilka spraw, zanim podejmą pochopne decyzje. Warto będzie też skorzystać z porady jakichś specjalistów lub innych osób, do których macie pełne zaufanie. Z pewnością w tym roku powinniście się wyciszyć, a nawet dobra byłaby mała izolacja od problemów, czy osób, które Was denerwują. Kilka ważnych dla Was spraw może ulec małemu opóźnieniu, co nie oznacza, że nie zostaną one pozytywnie rozwiązane. W każdym razie problemy, które na Was czekają, przeminą, więc nie ma się co martwić na zapas. Uważajcie także na oszustów i nie bądźcie zbyt pyszałkowaci, a nic Wam nie będzie grozić.

W dodatku Pustelnik to 9, czyli nareszcie nadszedł czas dla Baranów, aby zakończyć to, co było negatywne w Waszym życiu. Bądźcie pewni, że ten rok przyniesie Wam wiele nowego, dlatego przygotujcie się do tego, gdyż czeka Was mnóstwo pracy.

A jak jeszcze pokusimy się o dodatkowe obliczenia to karta roku i karta Pustelnik po zsumowaniu daje nam 8, a o liczbie 8 pisałam w poprzednim poście. Tak czy inaczej – macie zapewniony szczęśliwy rok.

BYK – POWŚCIĄGLIWOŚĆ

Los wystarczająco Cię doświadczył, teraz stajesz przed nowym etapem swojego życia. Nie zmarnuj swojej szansy, naucz się panować nad swoimi emocjami, a zdobędziesz cel.

Uważajcie, nadchodzi czas zmian i to na lepsze. Jednak zanim nastąpią te zmiany, możecie najpierw poczuć okres zatrzymania się, a nawet opóźnienia w realizacji planów. Na szczęście to tylko chwilowe i przy dobrej organizacji wszystkie problemy powinny przeminąć. Byki w tym roku mogą mieć małe problemy uczuciowe: w małżeństwie możecie się nie dogadywać, a osoby samotne mogą mieć problem ze znalezieniem drugiej połówki. Uważajcie też na swoje zdrowie, może wam nieco szwankować, dlatego warto iść do lekarza, a nie leczyć się samemu. Jeśli chodzi o finanse, to również i w tej dziedzinie możecie mieć kłopoty, więc z rozwagą planujcie wydatki. Najważniejsze jednak w tej karcie jest to, że jeśli poczekacie na korzystną zmianę, a nie będziecie działać pochopnie, to Wasze problemy nie będą trwać długo.

Powściągliwość to karta o numerze 14, a więc w rezultacie daje nam liczbę 5. Powoduje to, że w życiu Byków faktycznie nadejdą poważne zmiany. Będziecie podejmować decyzje, które zmienią Wasze życie, dlatego powinniście uważać, aby nie podejmować ich pochopnie.

Karta ta w zestawieniu z kartą roku jest liczbą 4, która oznacza bezpieczeństwo i postęp. Cyfra ta jest związana z Waszymi pasjami, dlatego w tym roku będziecie mogli je rozwinąć bez strachu, że Wam się nie powiedzie. Nareszcie będziecie mogli wprowadzić w życie Wasze pomysły i działania, bo się z pewnością przyjmą.

BLIŹNIĘTA – ZAKOCHANI

Nie uciekaj od problemów, podejmij wyzwanie i uwolnij się od nich. Jesteś silną osobą, tylko potrzebujesz zachęty, aby podjąć właściwą decyzję.

Ten rok będzie pełen wzlotów i upadków. Będziecie podejmować ważne decyzje dotyczące Waszego dalszego życia, chociażby takie jak: zawarcie związku małżeńskiego, odejście od partnera, usamodzielnienie się, uniezależnienie od rodziców itp. Nie będą to łatwe momenty, ale trzeba będzie wybrać to, co najlepsze. Trudno to będzie zrobić, tym bardziej, jeśli będziecie zmuszeni wybierać pomiędzy żoną a matką, rodziną a rodzicami, samodzielnym życiem a życiem z kimś od kogo jest się uzależnionym. W tym roku powinniście też uważać na problemy uczuciowe bądź oszustwa w związku partnerskim. Może się Wam zdarzyć podwójny związek, w którym jedna osoba będzie okłamywana. Bliźnięta w tym okresie narażone są także na separację, rozwód i zerwanie więzi uczuciowych. Na pocieszenie – wielu z Was powinno w tym roku znaleźć prawdziwą miłość.

Zakochani to liczba 6. Jest to liczba związana z naszym domem i rodziną. Teraz nareszcie możecie w pełni rozwinąć swój talent muzyczny i nie tylko, gdyż z pewnością zostaniecie dostrzeżeni przez otoczenie. Powinniście też pamiętać, aby nie wywyższać się, gdyż taka postawa może zostać negatywnie odebrana. Pokora, uczciwość i chęć pracy pomoże Wam zdobyć cele.

Jednakże karta ta w zestawieniu z kartą roku daje liczbę 5, która według Feng Shui jest bardzo szczęśliwą liczbą, dającą wiele możliwości. W roku 2019 poczujecie chęć uwolnienia się od dotychczasowego życia, zapragniecie zmiany a przede wszystkim wolności osobistej. Z pewnością podejmiecie ważne decyzje, które dzięki Waszej podświadomości przyniosą Wam wiele korzyści.

RAK – SIŁA   

Posiadasz wielką siłę i instynkt, który jest Twoim atrybutem, ale może też stać się Twoją tajną bronią w walce o przyszłość. Nie przegap tego, a uda Ci się zdobyć to, czego tak bardzo pragniesz.

W tym roku Raki doznają pełnego zadowolenia i szczęścia we wszystkich dziedzinach życia. To Wy będziecie kontrolować to, co się wokół Was będzie działo. Nareszcie uwierzycie we własne siły, dzięki czemu zakończą się Wasze problemy i uda się Wam zrealizować swoje marzenia. Cokolwiek by się nie wydarzyło, to i tak spadniecie, jak kot na cztery łapy. Wszystkie podjęte przez Was działania zakończą się sukcesem. Pokonacie również problemy zdrowotne. Dzięki rozsądnemu podejściu do problemu Wasze zdrowie ulegnie radykalnej poprawie.  Karta ta daje Wam ogromną moc i siłę do pokonania Waszych problemów i to w krótkim czasie.

Dodatkowo Siła to karta numer 8, czyli tak samo, jak karta roku, więc nie ma możliwości, aby coś w tym roku poszło nie tak. Wykorzystajcie więc swój potencjał i ruszajcie na podbój świata.

W połączeniu z kartą roku daje liczbę 7, która jest jedną z najbardziej tajemniczych liczb. Powszechnie uważana jest za szczęśliwą, a zarazem magiczną liczbę, która symbolizuje duchowy rozwój człowieka. Mając w rocznym układzie tę liczbę, możecie być pewni, że czegokolwiek się nie podejmiecie, to mimo jakichkolwiek przeszkód i tak doprowadzicie to zadanie do końca.

Informacja dla Czytelników:

Pisząc dla Was te przepowiednie, informacje rozbiłam na 3 części po to, aby pokazać Wam, że mimo wylosowanej, nie zawsze dobrej karty, ten rok wcale nie musi być zły. Wystarczy niekiedy zsumować wartości i już nasze życie ulega pozytywnej zmianie.

Warto też, abyście pamiętali o obliczeniu swojej indywidualnej liczby na ten rok, gdyż to ona jest prawdziwą Waszą wyrocznią. Jak ją obliczyć – zapraszam tutaj.

Jaka karta jest patronem roku 2019? – zajrzyj tutaj.