LEW – PANNA – WAGA – SKORPION

Lwie, Panno, Wago i Skorpionie – czy chcesz wiedzieć, co Cię czeka w 2020 roku? To będzie dla Was wyjątkowy rok. Nie wierzycie? Sprawdźcie to sami.

LEW – PANNA – WAGA – SKORPION

LEW – ARCYKAPŁANKA

To rok, w którym uda Ci się poznać dwie strony życia – tą dobrą i tą złą. Będziesz zadawać wiele pytań i szukać na nie odpowiedzi. Jednak to nie otoczenie udzieli Ci na nie odpowiedzi, a Twoja intuicja, która jeśli dobrze jej posłuchasz, nie zawiedzie Cię.

W tym roku osoby spod znaku Lwa będą mogły przestać tak bardzo się spieszyć. Będziecie mieli więcej czasu na relaks, koncentrację, wyciszenie wewnętrzne i naukę. Także przychylniejszym okiem spojrzycie na swoją rodzinę i zaczniecie poświęcać jej więcej czasu. Zaczniecie dostrzegać, że to rodzina daje Wam oparcie i Was wspiera. Poznacie też sekrety, czy informacje, których nie powinniście ujawniać, bo zamiast pomóc – zaszkodzą. Posiądziecie wyjątkową intuicję, która pomoże Wam w wielu sprawach. Ten rok przyniesie Wam nowe miłości i przyjaźnie, które będą trwałe, o ile się o nie zatroszczycie. Mimo tak dobrze zapowiadającego się roku uważajcie jednak na osoby, które będą chciały Wami manipulować. Te osoby wcale nie będą Wam przychylne, będą działały na Waszą szkodę.

Z numerologicznego punktu widzenia.

Arcykapłanka to liczba 2, która informuje, że ten okres przeżyjecie w harmonii i bezpieczeństwie. Będziecie podchodzić do życia w taki sposób, by zminimalizować wszelkie kłótnie i walkę. Widząc poróżnione osoby, postarajcie się pomóc im w dojściu do porozumienia. Warto pamiętać, że przeznaczeniem dwójki jest nauczenie się kontrolowania swoich emocji, których źródłem mogą być jakieś ukryte kompleksy.

Sumując ją z kartą roku, otrzymamy mistrzowską liczbę 11, która informuje, że nareszcie nadszedł dla Was czas, aby zacząć udzielać się, uczestniczyć aktywnie, poprzez swój zawód czy też czynną pomoc w jakiejś organizacji charytatywnej, na rzecz innych. Liczba 11 pojawia się zawsze w momentach największych życiowych triumfów, czyli ten rok jest Waszym rokiem.

PANNA – SIŁA

Masz wielką siłę i instynkt, który jest Twoim atrybutem i który będzie Ci towarzyszył w tym roku. Pamiętaj też, że może stać się on Twoją tajną bronią w walce o przyszłość. Nie przegap tego, a uda Ci się zdobyć to, czego tak bardzo pragniesz.

W tym roku Panny doznają pełnego zadowolenia i szczęścia we wszystkich dziedzinach życia. To Wy będziecie kontrolować to, co się wokół Was będzie działo. Nareszcie uwierzycie we własne siły, dzięki czemu zakończą się Wasze problemy i uda się Wam zrealizować swoje marzenia. Cokolwiek by się nie wydarzyło, to i tak spadniecie, jak kot na cztery łapy. Wszystkie podjęte przez Was działania zakończą się sukcesem. Pokonacie również problemy zdrowotne. Dzięki rozsądnemu podejściu do problemu Wasze zdrowie ulegnie radykalnej poprawie. Karta ta daje Wam ogromną moc i siłę do pokonania Waszych problemów i to w krótkim czasie.

Z numerologicznego punktu widzenia.

Dodatkowo Siła to karta numer 8. A jak wiecie, liczba osiem jest symbolem nieskończoności i wieczności. W Chinach natomiast uważana jest za jedną z najszczęśliwszych liczb, gdyż to liczba dostatku i bogactwa. Ta liczba przynosi szczęście w sprawach finansowych i ma ogromny wpływ na osiągnięcie sukcesu. Tak czy inaczej, zapowiada się udany rok. Wykorzystajcie więc swój potencjał i ruszajcie na podbój świata.

W zestawieniu z kartą roku daje nam ponownie liczbę 8. Oznacza to, że ten rok naprawdę zapowiada się bardzo dobrze. Niech będzie to dla Ciebie przesłaniem, aby pozostać optymistycznie nastawionym do życia i słuchać swojej intuicji. Jeśli będziesz miała/miał pozytywne oczekiwania i myśli o sukcesie we wszystkich swoich poczynaniach, to z pewnością zapewnisz dobrobyt sobie i swojej rodzinie.

lew-panna-waga-skorpion

WAGA – SŁOŃCE

Nadszedł czas, aby wreszcie zmienić coś w swoim życiu. To jest najlepszy okres na zakasanie rękawów i zabranie się do pracy. Jesteś w stanie wiele osiągnąć i to osiągniesz. Pomimo czekających na Ciebie w tym roku pokus, nie załamiesz się i im nie ulegniesz.

Ukazanie się karty Słońce wróży Wagom szczęście, radość i zadowolenie we wszystkich dziedzinach życia. Z pewnością poprawi się Wasze zdrowie i sytuacja materialna. Znajdziecie też na swojej drodze drugą osobę, która Was uszczęśliwi. To jest rok pełen sukcesów i szczęścia. Jesteście ludźmi, którzy właśnie w tym roku pozostawią widoczny ślad swojej działalności na naszej Ziemi. Także ci, którzy na ten rok zaplanowali jakieś nowe zadania dla siebie, mogą bez problemu podjąć się ich realizacji, gdyż wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wszelkie egzaminy, sprawy urzędowe – będą pozytywnie zdane i załatwione.

Z numerologicznego punktu widzenia.

Słońce w kartach jest liczbą 19, co daje liczbę 1. To doskonała liczba, która będzie Was napędzać do działania i dodawać energii. Czekają Was zmiany i to na lepsze. Nabierzecie też sił i ochoty do życia pełną piersią. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

W połączeniu z kartą roku otrzymujemy po raz drugi liczbę 1, a to oznacza, że naprawdę będzie dobrze. Będziesz twardo stąpać po ziemi. Wibracja jedynki pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesów materialnych i wspomoże na awansowanie na ścieżce kariery zawodowej. Z pewnością nie powinniście narzekać na brak pieniędzy.

SKORPION – PUSTELNIK

Spójrz wewnątrz siebie, zweryfikuj swoje cele i poglądy. Znajdź w sobie nowe siły, aby się podnieść po porażce i idź dalej ku czekającemu na Ciebie szczęściu. Pamiętaj też, że w niektórych sytuacjach milczenie jest złotem.

Ten rok będzie nie tylko pod znakiem wielkiej mądrości, ale będzie od Ciebie wymagał wiele rozwagi i ostrożności. Pustelnik nie powie konkretnie, jak masz postępować, lecz da Ci wskazówki co zrobić lub jak się zachować w danej sytuacji. W tym roku osoby spod znaku Skorpiona powinny przemyśleć sobie kilka spraw, zanim podejmą pochopne decyzje. Warto będzie też skorzystać z porady jakichś specjalistów lub innych osób, do których macie pełne zaufanie. Z pewnością roku 2020 powinniście się wyciszyć, a nawet dobra byłaby mała izolacja od problemów, czy osób, które Was denerwują. Kilka ważnych dla Was spraw może ulec małemu opóźnieniu, co nie oznacza, że nie zostaną one pozytywnie rozwiązane.

Zapamiętajcie jednak, że nie ma opresji, z której nie będziecie w stanie wyjść cało. Problemy, które na Was czekają, przeminą, więc nie ma się co martwić na zapas. Uważajcie także na oszustów i nie bądźcie zbyt pyszałkowaci, a nic Wam nie będzie grozić.

Z numerologicznego punktu widzenia.

W dodatku Pustelnik to 9, czyli nareszcie nadszedł czas dla Skorpionów, aby zakończyć to, co było negatywne w Waszym życiu. Bądźcie pewni, że ten rok przyniesie Wam wiele nowego, dlatego przygotujcie się do tego, gdyż czeka Was mnóstwo pracy.

W połączeniu z kartą roku otrzymamy po raz drugi doskonałą liczbę 9. Liczba 9 mówi, że wreszcie nadszedł czas, aby zmienić cokolwiek w swoim życiu. Może warto zakończyć ten niezręczny i niemający przyszłości związek? A może uciąć niewygodne insynuacje na swój temat i powiedzieć, co o tym myślę? Zastanówcie się nad takim rozwiązaniem. To będzie rok, w którym nastąpi przełom w Waszym życiu i nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy. To nareszcie jest Twój rok, drogi Skorpionie!

Informacja dla Czytelników:

Pisząc dla Was te treści, informacje rozbiłam na 3 części po to, aby pokazać Wam, że mimo wylosowanej, nie zawsze dobrej karty, ten rok wcale nie musi być zły. Wystarczy niekiedy zsumować wartości i już nasze życie ulega pozytywnej zmianie.

Warto też, abyście pamiętali o obliczeniu swojej indywidualnej liczby na ten rok, gdyż to ona jest prawdziwą Waszą wyrocznią. Jak ją obliczyć – zapraszam tutaj.

Horoskop roczny na 2020 rok dla Barana, Byka, Bliźniąt i Raka – znajdziesz właśnie tutaj.

Sprawdź też, jaka karta jest patronem roku 2020?