PORADNIK POCZĄTKUJĄCEJ WRÓŻKI

Nikt nie musi znać się na magii, aby nie móc polepszyć sobie życia. Wystarczy wiedzieć, w jaki dzień tygodnia odprawić rytuał, aby czar zadziałał. Nie musicie znać się na wróżeniu, aby poznać niektóre tajniki wróżek.

Niekiedy zdarza się nam, że chcielibyśmy przyciągnąć do siebie miłość, pieniądze czy szczęście, ale nie wiemy, w jaki sposób to zrobić. Ba, znamy nawet jakieś zaklęcia czy też rytuały, ale pomimo ich stosowania, nic nam się nie udaje. No właśnie… Nie wystarczy znaleźć w książkach czy Internecie zaklęcia, aby zadziałało. Bardzo ważną rzeczą jest dzień zastosowania wróżby, gdyż nie każdy dzień nadaje się do wróżenia. Oprócz dnia ważna jest również godzina, kamień użyty dla wzmocnienia, żywioły oraz fazy Księżyca. Niestety, jest tego dość sporo, ale nie oznacza to, że nie możemy poznać tajników prostych wróżb.    

Na początek zaczniemy od dni tygodnia, gdyż każdy dzień odpowiada energii określonej planety. Jeśli chcemy, aby rytuał się udał, to na swoje czary wybierzmy odpowiedni dzień. Zgodnie z kalendarzem pierwszym dniem tygodnia jest poniedziałek. Jednak z punktu widzenia planet – jest to drugi dzień tygodnia. Pierwszym dniem w układzie słonecznym jest niedziela.

PORADNIK POCZĄTKUJĄCEJ WRÓŻKI

Poradnik początkującej wróżki

NIEDZIELA

Niedziela należy do Słońca, dlatego w tym dniu można odprawiać wszystkie rytuały związane z lecznictwem. Także wszelkie związki np. przyjaźni, tylko nie miłości, możemy odprawić w tym dniu. Większość z nas tego dnia nie chodzi do pracy, więc idealnie nadaje się on do odprawienia wszelkich rytuałów związanych z zawodem. Któż nie chciałby dobrej pracy i godziwych zarobków. Jeśli więc życzymy sobie awansu lub szukamy nowej pracy, taki rytuał odprawmy właśnie w niedzielę.

Kamienie wspomagające siłę wróżby czy pragnienia: bursztyn i wszystkie żółte kamienie.

PONIEDZIAŁEK

Poniedziałek znajduje się pod znakiem księżyca, czyli należy do żywiołu wody. Do tego dnia pasuje absolutnie wszystko, co się wiąże z domem i sprawami rodzinnymi. Także sprawy związane z odżywianiem się lub przygotowywaniem posiłków, warto odprawić w ten dzień. Jeśli chcemy upiec jakieś wyjątkowe ciasto, to właśnie w tym dniu uda się ono wyśmienicie, a dołożone do niego szczególne życzenia, chociażby urodzinowe, zadziałają silniej niż w pozostałe dni.

Księżycowi podporządkowane jest również rolnictwo, pola, łąki oraz produkty spożywcze, które rosną pod ziemią i na drzewach. Warto też wiedzieć, że poniedziałek sprzyja chowowi bydła mlecznego oraz siewom i zbiorom.

Jeśli planujemy także rytuały lecznicze, to w ten dzień, podobnie jak niedziela, też się do tego nadaje.

Kamienie wspomagające siłę wróżby czy pragnienia: perły i wszystkie białe kamienie.

WTOREK

Wtorek należy do Marsa i energii ognia. Znajduje w nim swoje miejsce wszystko to, co wiąże się z konfrontacją, począwszy od zawodów sportowych, a skończywszy na wojnie. Jeśli potrzebujemy czegoś, co przyczyni się do wygranej czy to w polityce, czy to na jakimś stanowisku, to wtorek jest do tego idealny. Kiedy zapragniemy gorącego romansu, to Mars jest odpowiedni, aby to zrobić. Nie oczekujmy jednak, że z tego romansu rozwinie się trwały związek.

Mars sprzyja też osobistej odwadze i gotowości do podejmowania ryzyka, więc możemy wróżyć. Jego oczyszczająca i wybuchowa siła, jest w stanie przełamać długotrwałe milczenie i zainspirować do przyjacielskiej rozmowy. Gdy gniewamy się na kogoś, to możemy podjąć ryzyko pogodzenia się w tym dniu ze zwaśnioną osobą.

Pamiętajmy też, że rytuały dotyczące kwestii mężczyzn, również należą do Marsa, warto więc we wtorek wykonać pierwszy ruch.

Kamienie wspomagające siłę wróżby czy pragnienia: rubiny i wszystkie czerwone kamienie.

ŚRODA

Środa – ten dzień należy do Merkurego. Ta planeta złodziei i kupców pasuje do wszystkiego, co wiąże się z handlem lub wymianą. Nie ważne, czy chcemy kupić samochód, dom, czy też porozmawiać z kimś o nowym projekcie – w tym dniu wszystko się uda.

Energia Merkurego wydaje się być oszałamiająca, gdyż szybko się zmienia. Jako planeta ruchu, pojawia się szybko i równie szybko zanika. Energia tej planety jest nakierowana na wymianę i przemianę, dlatego jest tak ważna dla wszelkich magicznych zamierzeń. Każdy rytuał przekształca tę energię, wymienia ją bądź zamienia. Im więcej energii Merkurego posiadamy, tym szybszy i mniej problemowy będzie przebieg rytuału.

Kamienie wspomagające siłę wróżby czy pragnienia: turkus, szafir i wszystkie niebieskie kamienie.

CZWARTEK

Tym dniem włada największa z planet – Jowisz. Ta planeta symbolizuje władzę i siłę, dobrobyt i posiadanie. Wróżba związana z pieniędzmi odprawiona tego dnia będzie szczególnie silna. Czwartek korzystny jest również dla wszystkiego, co się wiąże z dobrobytem i pracą. Warto jednak pamiętać, że niekoniecznie jedno musi się wiązać z drugim.

Czwartek jest dniem niezmiernie ważnym dla kobiet, przynajmniej okresowo dla tych pań, które mają kłopoty finansowe. W porównaniu ze swoimi kolegami płci męskiej ciągle jeszcze kobiety mają problem z przeforsowaniem swoich żądań wobec pracodawców. Często przyczyna tkwi w tym, że same nie są przekonane o tym, iż naprawdę zasługują na to, żeby być bogate, sławne i szczęśliwe.

Kamienie wspomagające siłę wróżby czy pragnienia: ametyst i wszystkie fioletowe kamienie.

PIĄTEK

Wenus odpowiada za piątek. Planeta ta panuje nad sprawami miłości, sztuką, pięknem i dobrym życiem, dlatego idealnie sprawdzą się w tym dniu wróżby miłosne. Jeśli planujemy przeprowadzić jakikolwiek rytuał miłosny, a do tego jest piękny słoneczny dzień lub cudowny wieczór, to śmiało możemy wróżyć i nie ma opcji, aby czary nie zadziałały. W świetle Wenus każdy czar zyskuje podwójną siłę.

Kamienie wspomagające siłę wróżby czy pragnienia: szmaragdy i wszystkie zielone kamienie.

SOBOTA

Sobota jest pod znakiem Saturna, planety należącej do tych dziedzin życia, w których chodzi o ograniczenie, wiek, zasady i prawa. Jeśli zamierzamy schudnąć, to sobota jest dobrym dniem, aby rozpocząć dietę. Nadaje się też do wszystkiego, czemu należy położyć kres: napisać wypowiedzenie, zakończyć związek lub wyjechać w podróż. Można powiedzieć, że sobota jest idealna na wróżby czy też decyzje związane z definitywnym zakończeniem czegoś.

Pamiętajmy też, że siła tej planety może również nas wesprzeć, jeśli przykładowo odeszła od nas ukochana osoba, bądź zdarzyła się sytuacja bez wyjścia.

Kamienie wspomagające siłę wróżby czy pragnienia: diamenty i wszystkie czarne kamienie.

Poradnik początkującej wróżki – to nie tylko poradnik dla osób zajmujących się wróżeniem. Każdy z nas, bez większego doświadczenia, może sobie powróżyć. Niektóre wróżby możecie znaleźć na moim blogu, a inne – możecie sami stworzyć w zależności, co Wam podpowie serce.

Miłosne wróżby dla kobiet i mężczyzn.

Można też skorzystać z afirmacji.

Jak zaczarować powodzenie?

Jak zmienić swoje życie?

Zaklinanie pieniędzy.